Marmaris Minyon Tipli Çıtır ROZA

Herkese merhaba beyler! Ben istekli ve arzunu ROZA! Evet korkusuzca konuşuyorum çünkü kendimden eminim, neden mi? Gerçek resimlerimi sunuyorum… Harika hizmet vermek benim fıtratımda var, zaten ben sezonluk çalıştığım için, öyle çok hor kullanılmış değilim yani, tazecik, körpecik, çok güzel eheh 🙂 Eğlenceli olduğum kadar seks konusunda da çok becerikliyimdir. Ve görüşmelerimde kondom şartı sunmamaktayım. Kondom benim için zevki bölen çirkin bir plastik parçası. İnce belli bir kızım ve doğal olarak da dar bir vaginaya sahibim. Dar vagina demek en az 4x demek. Bunu kondomsuz seks yaparken zaten iliklerinize kadar boşalarak anlayacaksınız. Aşağıda paylaşmış olduğum resimde ne kadar seksi olduğumu anlamışsınızdır. Çıkartın pipişlerinizi otuz bir çekmek serbest! 🙂 Pıttığımın küçük olduğuna aldırmayın. Dokunduğunuz anda hemen sulanmaya başlar ve içime girmeniz için en uygun kıvama gelir.

Ahh dudaklarımı ısırıyorum…

Ben baştan belirteyim dolandırıcı falan değilim, çünkü sizlere btm yada bankamatik gibi şeylerle uğraşıyorum, her şey yüz yüze. Hatta ingilizcesi neydi “face to face!” Cim-cif hizmetime dahil değil, o sıcak beyaz ve yapışkan şeyi hiç sevmiyorum. Lütfen bunu teklif dahi etmeyiniz. En sevdiğim pozisyon ise domalmaktır bunu önemle hatırlatmak istiyorum ama bir çok beyefendi ne yazık ki 10 saniye dayanamadan boşalıyor. Gerçi eğer durmadan beni şöyle 10 dakika durmadan domaltarak becere bilirseniz o zaman tabi ki sizden ücret almamaktayım. Her ne olursa olsun Marmaris Escortu olduğumu unutmamanızı isterim. Gerçi vereceğim hizmetle unutacağınızı da hiç düşünmüyorum desem yeridir. Kaliteli beylere kaliteli hizmeti vermek için her şeyi yapıyorum ve asla seansı oldu bitti ye getirim zamanınızı da ziyan etmiyorum.

Kısaca ben; 23 yaşındayım ve arzuluyum, resimlerim gerçek fazla kelime kalabalığına gerek yok bence… Neyse devam edeyim. 163 boy ve 52 kilo, aslında hep standarttır bunlar ama biz yinede bilgi verelim… Bacaklarım biraz uzun ve ince meraklısı için yazıyorum bunları. Ve bir sırrımı daha vermek istiyorum, eğer sizden hoşlanırsam anal yapmanıza izin veriyorum ama bunu herkese yapmam sizi sevmem lazım, tabi bir de paranın açamayacağı kapı yoktur ama onu gelince konuşuruz 😉

Pişman olmayacaksınız, çünkü gerçek resim! Gerçek hizmet!

2 Şubat 2024 21:17

47 total views, 0 today