Marmaris Escort

Marmaris’in Heyecanlı Esc KLARA

Farklı bir anınız olmasını isteğinizin farkındayım, ve bunun farkında olmam kendime ve fiziğime çok dikkat etmem gereğini ortaya çıkartıyor. Çok seksiyim… Ama bu seksiliğimi korumak kelime oyunu yapmak kadar da basit değil… Yabancı bir kadın olduğum için Türkiye’de yaşamım tabi ki biraz farklı oluyor. Sporu severim ve her gün aksatmadan erken saatlerde muhakkak sporumu yaparım. Soğuk havalarda koşup bilinçli spor yaptığım için çok diri bir bedene sahibim. Hafif esmer tene sahibim çünkü melez bir kadınım, sizde biliyorsunuz ki dünyanın en seksi insanları melez olanlardır, bu yüzden iddialıyım yani 🙂 Uygun fiyata hizmet vermeyi misyon olarak belirlemiş bir kadınım. Fiyatlarımı paylaşmadan önce görüşme yerini belirlememizde fayda var. Görüşme yeri için çok fazla sorun çıkartan kadınlardan değilim.

Seans Ücretleri

  • Saatlik 550 TL. Kondomsuz isterseniz ek 1000 TL vermeniz gerekecek.
  • Gecelik kısa bir süreliğine 3500 TL.

Olgun olduğumu belirtmem gerekiyor. Fakat bindiğim dalı kesen değil de aksine o dala sahiplenen tecrübeli bir kadınım. Seks sırasında hiç bir çekince yaşamanıza gerek yok çünkü sizi adeta bir şefkatle karşılıyorum ve oluk oluk boşalmanıza yardımcı oluyorum. En başta yaşlı ve olgun olmamı yadırgaya bilirsiniz ama inanın genç kadınlardan alamayacağınız zevki benden alacaksınız. Göğüslerim olsun, seksi popom olsun bir çok genç kadına taş çıkartacak güzelliktedir. Zaten resimlere bakıp bunu anlamamak imkansız. Tek sıkıntımız seks sırasında uyguladığımız pozisyonlar biraz yorucu oluyor, o yüzden genel olarak erkeğin, yani sizin aktif olduğunuz pozisyonları tercih etmekteyim. En sevdiğim pozisyon ise domalmak… Yukarıda da belirttiğim gibi eğer içime boşalmak istiyorsanız bunu geldiğinizde konuşmamız daha iyi olur. Çünkü bazı şeylerden emin olmam gerekli.

Olgun Kadın KLARA’nın özellikleri:

Güzelliğimin bir çok bileşeni var aslında ama bir kaçını sizlerle paylaşmam gerektiğinin farkındayım. Yaşım 42 olgun bir kadınım… Hatta mature sevenlerin aradığıyım demek daha doğru olur 🙂 Kilom 52 boyum ise 1.70 bir genç kadında göremediğinizi bende göreceksiniz. Evet olgun bir kadınım ama gayet bakımlı bir kadınım. Seks sırasında size sunduğum hizmetten dolayı bana hasta olacaksınız….


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir